Partnerzy

Partnerzy Konferencji

12637241_10205798123337865_1369302564_oSołtysiński Kawecki & Szlęzak jest jedną z czołowych, niezależnych firm prawniczych w Polsce świadczących usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Kancelaria powstała w 1991 r. w Warszawie i obecnie zatrudnia ponad stuosobowy zespół prawników, gwarantując swoim klientom najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Atutem kancelarii jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych pojawiających się przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

http://skslegal.pl/

 

12769443_10205977500222175_1670070548_nKancelaria URBANEK i Wspólnicy jest kancelarią prawniczą świadczącą usługi na rzecz Klientów z różnych sektorów gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo prawne w niemalże wszystkich dziedzinach i specjalizacjach prawa. Z usług Kancelarii korzystają przedsiębiorcy działający w wielu branżach, w tym m.in. branży motoryzacyjnej, przemysłu lekkiego, branży bankowej, spożywczej, perfumeryjnej, mediów oraz w branży przemysłu naftowego. Istotną część Klientów Kancelarii stanowią przedsiębiorcy z krajów niemieckojęzycznych oraz anglojęzycznych. Kancelaria współpracuje również z międzynarodowymi kancelariami z obszaru niemieckojęzycznego, z Wielkiej Brytanii oraz z USA.

Partnerem zarządzającym Kancelarii jest Peter Urbanek, wykonujący zawód adwokata zarówno w Polsce jak i w Niemczech (Rechtsanwalt). Uprzednio był on partnerem oraz partnerem zarządzającym w renomowanych międzynarodowych kancelariach działających m.in. na rynku polskim.

http://www.urbanek-law.pl/

 

12499299_10205918530707974_199155182_o

Kancelaria Prawna Morawski & Wspólnicy zapewnia pełny zakres profesjonalnej obsługi prawnej i podatkowej, zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla osób fizycznych.

Kancelaria w tym roku świętuje dziesięciolecie i szczyci się silną pozycją na rynku obsługi inwestorów zagranicznych, w tym przede wszystkim z Włoch, oraz obsługą transakcji międzynarodowych. Prawnicy Kancelarii posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie polskiego i międzynarodowego biznesu, czego dowodem jest np. członkowstwo w międzynarodowych izbach handlowych (Brytyjskiej oraz we Włoskiej), czy współautorstwo rozdziału nt. sądownictwa w dorocznym raporcie Banku Światowego. Prawnicy Kancelarii mają w swoim dorobku obsługę transakcji międzynarodowych z udziałem podmiotów z większości krajów europejskich, a ponadto np. w Chinach, Indiach, Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Arabii Saudyjskiej. Prawnicy Kancelarii zajmują się nie tylko doradztwem w różnych dziedzinach prawa oraz reprezentacją przed sądami, ale także negocjacjami i pracują w takich językach jak: angielski, włoski, francuski, rosyjski i hiszpański.

Kancelaria regularnie przyjmuje praktykantów, zarówno z Polski jak i zagranicy.

http://morawski.eu/


12527855_1074349522607438_1160821059_nŻAKIEWICZ ADWOKACI
Kancelaria Prawa Karnego i Gospodarczego z siedzibą w Warszawie i biurami w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu to działająca na rynku od 2007 r. prężna kancelaria prawnicza wyspecjalizowana w: prawie karnym, prawie karnym-skarbowym, prawie karnym gospodarczym, prawie gospodarczym i handlowym, prawie pracy, nieruchomościach i postępowaniach sądowych.

https://www.zakiewicz-adwokaci.pl/

Partnerzy ELSA Warszawa

spbSieć Squire Patton Boggs posiada ponad 1500 prawników w 44 biurach zlokalizowanych w 21 krajach. Działa skutecznie na zróżnicowanych rynkach, tak lokalnych, regionalnych jak i międzynarodowych. Opracowuje modele biznesowe i wdraża je w różnych obszarach działalności. Ich zespół świadczy usługi na rzecz organizacji prywatnych i publicznych, począwszy od korporacji z listy Fortune 100 i FTSE 100 po spółki wschodzące, partnerstwa ‌‎publicznoprawne oraz samorządy i rządy państw.

http://www.squirepattonboggs.com

 

noerrNoerr jest jedną z wiodących europejskich kancelarii doradztwa gospodarczego, zatrudniającą 500 ekspertów w Niemczech, Europie i USA. Proponując nowatorskie rozwiązania złożonych zagadnień prawnych tworzymy dla naszych klientów rzeczywistą wartość dodaną. Wyróżniającą cechą Noerr jest połączenie znajomości branż z innowacyjnym myśleniem, szerokiego zakresu kompetencji z międzynarodowym doświadczeniem. Wraz z naszymi doradcami prawnymi, audytorami i doradcami przedsiębiorstw opracowujemy ponadto optymalne długofalowe rozwiązania w zakresie finansowania i zarządzania.

www.noerr.com

 

oirpOkręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie to jedna z dziewiętnastu i zarazem największa okręgowa izba radców prawnych w Polsce, skupiająca ponad 5990 radców prawnych. Prowadzi aplikację radcowską dla 4032 aplikantów. Swoim zasięgiem obejmuje Warszawę i byłe województwo stołeczne. Zajmuje się reprezentowaniem interesów zawodowych członków okręgowej izby radców prawnych, doskonaleniem zawodowym radców prawnych, nadzorem nad należytym wykonywaniem zawodu przez radców prawnych i aplikantów radcowskich, oraz występowaniem do organów rejestrowych lub ewidencyjnych z wnioskiem o wszczęcie postępowania o wykreślenie z rejestru lub ewidencji podmiotu prowadzącego działalność w zakresie pomocy prawnej niezgodnie z przepisami ustawy o radcach prawnych.

http://www.oirpwarszawa.pl/

 

magn

Magnusson jest niezależną kancelarią świadczącą kompleksowe usługi prawnicze. Prowadzimy działalność na Białorusi, w Danii, Estonii, Finlandii, Niemczech, Łotwie, Litwie, Norwegii, Polsce, Rosji, Szwecji, oraz Ukrainie. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości doradztwa prawnego klientom działającym w Rejonie Morza Bałtyckiego, na rzecz przedsiębiorstw działających na rynkach lokalnych oraz na rynku międzynarodowym, a także organów administracji państwowej. Od chwili powstania w 2004 roku, warszawskie biuro doradzało przy największych transakcjach na rynku nieruchomości w Polsce oraz w Europie Środkowej i Wschodniej. Kancelaria Magnusson otrzymała nagrodę Law Firm of the Year Poland przyznawaną przez The Lawyer European Awards 2014.

http://www.magnussonlaw.com/international/PL

 

LOGO-SAWICKI-LLB-800pix-300x63Specjalistyczna Szkoła Legal English SAWICKI LLB jest pierwszą w Polsce szkołą językową prowadzoną przez radców prawnych. Na podstawie swoich doświadczeń zawodowych przygotowali oni językowy kursdoskonalenia zawodowego. Ten program zasadniczo różni się od standardowych kursów językowych typu Legal English. Punktem wyjściowym dla szkoleń SAWICKI LLB jest umiejętność porównania instytucji systemów prawa polskiego i common law. Na tej podstawie doskonalone są umiejętności komunikacji z zagranicznymi klientami. Certyfikaty SAWICKI LLB są uznanym i cenionym standardem na prawniczym rynku pracy.

http://www.sawicki-llb.com

Partnerzy merytoryczni:

blc
British Law Centre na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

http://britishlawcentre.co.uk

 

cph

Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

http://strony.wpia.uw.edu.pl/cph/

 

 

 

 

Szkoła Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa i Administracji spnUniwersytetu Warszawskiego

http://spn.wpia.uw.edu.pl

 

 

włosiCentrum Prawa Włoskiego i Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

http://www.wpia.uw.edu.pl/studia/szkoly-prawa-obcego/centrum-prawa-wloskiego/

 

 

 

Centrum Prawa Francuskiego i Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

http://strony.wpia.uw.edu.pl/cpf/

Partner logistyczny Konferencji

logo_drukarnia_w_oficynie

„Drukarnia w Oficynie” istnieje od 29 lat i mieści się w Warszawie przy ul. Kredytowej 4. Jej domeną jest profesjonalna i szybka obsługa firm. Wyróżnia się na rynku jakością i terminowością usług. Wychodzi z założenia, że klient niezadowolony to klient stracony.

Głównie drukuje pełne pakiety dla firm, począwszy od biletów wizytowych, poprzez papiery firmowe, koperty, ulotki, teczki, segregatory, foldery, plakaty, raporty, druki samo kopiujące, druki numerowane i perforowane, broszury, identyfikatory z oprawą i smyczami, notesy i bloczki firmowe oraz naklejki i etykiety samoprzylepne.

Drukarnia gwarantuje szybkie wykonanie materiałów konferencyjnych i szkoleniowych w oprawach miękkich i twardych wraz z płytą CD z nadrukiem. Wykonuje również wszelkiego rodzaju druki ozdobne takie jak: dyplomy, certyfikaty, karty okolicznościowe i świąteczne, kalendarze, zaproszenia itp. zawierające tłoczenia, złocenia jak również sztancowanie w dowolnych kształtach. Ponadto, realizuje zamówienia na segregatory, okładki twarde do prezentacji, podkładki sztywne z klipsem, teczki z zamknięciem magnetycznym, oprawy twarde z pokryciem materiałowym z tłoczeniami i złoceniami na gorąco, oraz wszelkiego rodzaju torby papierowe foliowane z nadrukiem dwustronnym.

http://dwo.com.pl