Patronaty medialne

magiel - logoMAGIEL powstał jako Niezależny Miesięcznik Studentów Szkoły Głównej Handlowej MAGIEL w grudniu 1995 roku z inicjatywy grupy studentów SGH z zacięciem dziennikarskim. Na początku powstawał na kserokopiarce i wychodził w zaledwie kilkuset egzemplarzach. Jednak determinacja jego twórców sprawiła, że od tamtego czasu MAGIEL urósł w siłę i w tej chwili jest to najważniejsze medium studenckie w Szkole Głównej Handlowej. Od 2011 roku MAGIEL ukazuje się także na Uniwersytecie Warszawskim.

unnamedSwój program Radio Kampus kieruje do studentów, pracowników naukowych, licealistów i tych, których interesuje tematyka akademicka. Redakcję Akademickiego Radia Kampus tworzą przede wszystkim studenci, którzy pracują na zasadzie wolontariatu. Pod nadzorem doświadczonych dziennikarzy, tworzą oni całodobowy program, emitowany na 97,1 FM w Warszawie i 30 km od Warszawy, a także w internecie i pakiecie nRadio.  Radio tworzą redakcje: informacji, publicystyki, kultury, studencka, muzyczna oraz europejska.

student_prawa_ logo_2

Studentprawa.pl jest internetowym portalem skierowanym do studentów i absolwentów prawa. Dzieli się z użytkownikami aktualnymi informacjami na temat procesu rekrutacji, pracy i ofert staży, jak i wzbogacaniem konferencji i szkoleń dla studentów. Poza wspomnianymi aktywnościami, studentprawa.pl jest źródłem aktualnej informacji prawnej, wiadomości, wywiadów i artykułów.